Posty

Wyświetlam posty z etykietą Serial

Daredevil - piekielnie dobry serial

Gotham(2014) - Światełko w tunelu bezprawia?

Rodzina Soprano (1999-2007)-Jestem jak smutny klan. Płaczę wewnatrz śmieje się na zewnatrz.